O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
Patronaty dla III edycji wybiegaj sprawność

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy patronaty z Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Ministerstwa Sportu i Turystki. Z dokumentami można zapoznac się tu i tu.

 
Krew dla Pana K. Białka

18 stycznia 2013 r. w ramach stowarzyszenia przekazaliśmy 2,25 litrów krwi dla Pana Karola Białka, który przebywa w szpitalu na Ursynowskiej Onkologii. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.

 
Krew dla M. Antoniuka

31grudnia w ramach akcji zorganizowanej przez Stowarzyszenie zostało przekazane 5 litrów krwi dla Marcina Antoniuka przebywającego w Ursynowskim Instytucje Hematologii. Wszystkim krwiodawcom Dziękujemy.

 
Nominacja imprezy "Wybiegaj sprawność"

Miło nam poinformować, że w plebiscycie na najpopularniejszą imprezę w 2012 r. II edycja "Wybiegaj sprawność" została nominowana do nagrody głównej. Plebiscyt organizuje Miasto Stołeczne Warszawa, Stołeczna Estrada oraz Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji. Szczegóły konkursu zamieszczone są TU

 

Prosimy wszystkich, którzy uważają, że to właśnie impreza "Wybiegaj sprawność" powinna zwyciężyć w plebiscycie o oddanie swojego głosu w tym miejscu.

 

Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

więcej
 
Honorowy patronat Pani Prezydentowej

Pani Prezydentowa Anna Komorowska objęła honorowym patronatem III edycję biegu pn.: "Wybiegaj sprawność", który odbędzie się 13 października 2013 r. Już teraz serdecznie zapraszamy na imprezę, a  tu prezentujemy pismo od Pani Prezydentowej.

 
Krew dla Pani B. Bąkały

W dniu 8.12.2012 r. w imieniu stowarzyszenia przekazaliśmy 2,250 litrów krwi dla Pani Barbary Bąkały przebywającej w szpitalu przy ul.Szaserów. Dziękujemy wszystkim dawcom krwi.

więcej
 
Krew dla Pana H. Kaczyńskiego

W imieniu Stowarzyszenia została przekazana krew 1,650 litra na operacje Pana Henryka Kaczynskiego przebywającego w szpitalu przy ul.Wołoskiej. Dziękujemy krwiodawcom.

 
II edycja wybiegaj sprawność

Stowarzyszenie Dać Siebie Innym po raz drugi w dniu 14 Października 2012 r. na Kępie Potockiej zorganizowało bieg "Wybiegaj Sprawność". W biegu uczestniczyło 500 biegaczy oraz dzieci. Odbył się również marsz Nordic Walking oraz bieg osób niepełnosprawnych na dystansie 50 m. Z opłat startowych i pieniędzy darczyńców zostały zakupione dwa elektryczne wózki inwalidzkie przekazane Ani i Patrykowi oraz samochód osobowy dla Hospicjum Dziecięcego. Wszystkim uczestnikom imprezy,  darczyńcom oraz sponsorom Serdecznie Dziękujęmy. Poruszający film z tego wydarzenia jest tu.

więcej
 
X akcja krwiodawstwa w PGNiG

12 października 2012 r. na terenie PGNiG przy ul.Kasprzaka 25 odbyła sie akcja przeprowadzona przez PGNiG, MSG oraz Stowarzyszenie Dać Siebie Innym, w której uczestniczyły 103 osoby. Miło nam poinformować, że oddaliśmy 33,75 litrów krwi, która została przekazana dla Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Dziekujemy wszystkim uczestnikom akcji.

więcej
 
Krew dla Oli Bazan

23 sierpnia podczas akcji krwiodawstwa zorganizowaną przez Stowarzyszenie "Dać Siebie Innym" zebraliśmy 5 litrow krwi dla 17-letniej Oli Bazan która przebywa w szpitalu Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Dziękujemy wszystkim krwiodawcą za oddanie krwi dla Oli.

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   następny  >>