O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
Podsumowanie akcji Podaruj włosy na perukę

Miło mi jest poinformować, że w dn. 01.06.2018 r. - Dzień Dziecka w Salonie HAIRMATE ul. Naruszewicza 30, odbyła się Akcja Podaruj włosy na perukę dla dzieci po chemioterapii, zorganizowana przez Stowarzyszenia Dać siebie innym.
W akcji uczestniczyło 47 osób co pozwoli na zrobienie 8 peruk o wartości 35 tys. zł.
Serdeczne dziękujemy WSZYSTKIM UCZESTNIKOM AKCJI, w szczególności właścicielom Zakładów Fryzjerskich Państwu Joannie i Tymoteuszowi Pięta oraz pracownikom za bezpłatne użyczenie salonu HAIRMATE, Fundacji Przyjaźni WeGirls, członkom Stowarzyszenia oraz Darczyńcom.
 

więcej
 
Komunikator dla Wiktorii

W dniu 31.05.2018 r. w ramach Biegu Charytatywnego Wybiegaj Sprawność, który odbędzie się 14 października 2018 r. wręczyliśmy Wiktorii Komunikator dzięki, któremu będzie mogła się komunikować z Mamą, Tatą i ze wszystkimi osobami, z którymi będzie obcować.
Wiktoria urodziła się 19 lat temu z niedotlenieniem okołoporodowym z powodu nieobecności lekarza anestezjologa (45 min.) co spowodowało czterokończynowe porażenie mózgowe i epilepsje. Nie mówi, nie je samodzielnie i nie jest w stanie nic zrobić koło siebie. Ponadto jest całkowicie zależna od rodziców (24h). Jest osobą bardzo pogodną i lubiącą się uczyć oraz poznawać ludzi. Jak zawsze podkreślają jej rodzice, szkoła przychodzi do Wiktorii z czego jest bardzo zadowolona. Zakup przez Stowarzyszenie komunikatora mowy bardzo poprawi i ułatwi komunikacje z rodzicami oraz nauczycielami, co także wpłynie na lepszy rozwój psycho-ruchowy. Rodzice Wiktorii serdecznie dziękują Stowarzyszeniu Dać Siebie Innym, producentowi System Sensor Roman Biadała, za sprzedanie Komunikatora bez własnych zysków, a także członkowi Stowarzyszenia Witoldowi Rapczyńskiemu za poświęcenie całego dnia i POMOC.

więcej
 
Zbiórka krwi w Galerii Bemowo

Miło nam jest powiadomić, że w dniu 19.05.2018 r. została zorganizowana akcja poboru krwi na rzecz Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie ul.Kasprzaka 17A przez Stowarzyszenie Dać Siebie Innym i Galerię Bemowo. W akcji uczestniczyło 118 osób i zebraliśmy 44,587 litrów krwi, osocza/płytki/ 5,400, co daje nam 49,537 litrów krwi!!!

W 20 akcjach i pomiędzy nimi oddaliśmy 1366,898 litrów krwi !!!
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji.


Pamiętajmy, nasza krew to Życie i Zdrowie drugiego CZŁOWIEKA.

więcej
 
Podaruj krew na Dzień Dziecka

"Podaruj krew na Dzień Dziecka"

 

Galeria Bemowo i Stowarzyszenie Dać siebie innym zapraszają na akcję poboru krwi, która odbędzie się w dniu 19.05.2018  r. w godz. 10.00-15.00 - Galeria Bemowo/Carrefour Bemowo, przy ul. Powstańców Śląskich 126. W ramach akcji można oddać płytki krwi na Stacji Krwiodawstwa, ul. Saska 63/75 w godz.7.00-14.00. Krew i płytki z akcji zostaną przekazane dla dzieciaków Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul. Kasprzaka 17A. W ramach akcji wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z Cateringu (nie zabraknie słynnych pączków z Cukierni Zagoździński, ul. Górczewska 15), jak również otrzymają drobne upominki.

 

Pamiętaj - TWOJA KREW MOJE ŻYCIE

więcej
 
Akcja ścinania włosów

Stowarzyszenie Dać siebie innym organizuje z salonem fryzjerskim HAIRMATE oraz Fundacją Przyjaźni WeGirls w dniu 1 czerwca 2018 r. drugą akcję z okazji Dnia Dziecka "Podaruj włosy na perukę" dla dzieci po hemioterapii.

 

W akcji wraz ze Stowarzyszeniem bierze udział salon fryzjerski na terenie Warszawy:

 

HAIRMATE ul. Naruszewicza 30 lok. U 7 /przy stacji Metro Wierzbno/, godz. 10-21 (akcja ścinania włosów - cały dzień). Jest to nowo otwarty zakład, tel. 790 529 991.

 

Usługa strzyżenia jest całkowicie bezpłatna, a wszystkim uczestnikom akcji zabezpieczymy poczęstunek: kawa, herbata, napoje i słodkości.

 

Janusz Bukowski tel. 501 259 398 (wyrażam zgodę na publikację).

 

Przywróćmy nadzieję i uśmiech chorym dzieciakom!!! :) :) :)

 

Niech połączy NAS wspólne dobro dla dobra drugiego CZŁOWIEKA!!!

 

 

Z wyrazami szacunku i pomocnym pozdrowieniem Janusz Bukowski - Prezes Stowarzyszenia Dać siebie innym.

 
RUNNING AWARDS - Złoty Champ 2017/2018

Stowarzyszenie "Dać Siebie Innym", organizator VII Biegu charytatywnego Wybiegaj Sprawność, zostało laureatem konkursu THE CHAMP Awards - polskie kampanie sportowe. Nagrodzono nas w kategorii RUNNING AWARDS - Złoty Champ 2017/2018.

 

 

 

więcej
 
Sportowa Impreza roku 2017 w Warszawie

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy, bez Was nie byłoby nas - WARSZAWA JEST NASZA!!! Tę statuetkę dedykujemy: uczestnikom biegu, wolontariuszom, osobom niepełnosprawnym i chorym, członkom "Stowarzyszenia Dać Siebie Innym", darczyńcom, patronom oraz sympatykom tego biegu.

więcej
 
Sprzęt dla Hospicjum Domowego

W ramach 8. Biegu Charytatywnego Wybiegaj Sprawność, który odbędzie się 14 października 2018 r. na Kępie Potockiej, przekazaliśmy sprzęt do masażu limfatycznego - Aparat Boa Mini Plus 10-komorowy (szt. 2) o wartości 20 tys. zł. Sprzęt, jako darowizna został przekazany przez Metrum Cryoflex Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą 05-082 Blizne Łaszczyńskiego k. W-wy. Stowarzyszenie "Dać siebie innym" wraz z Darczyńcą Metrum Cryoflex przekazało sprzęt na rzecz Hospicjum Domowego Zgromadzenia Księży Marianów w Warszawie przy ul. Tykocińskiej 27/35.

 

więcej
 
Krew dla Wojtka

W dniu 19.12.2017 r. Stowarzyszenie Dać siebie innym zorganizowało akcje poboru krwi na rzecz Wojtka Hartmana, 5-letniego syna pracownika PGNiG na rzecz operacji, która została przeprowadzona w Centrum Zdrowia Dziecka. Przekazano 5 litrów krwi. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.
 

 
Podziękowania za pomoc


W imieniu własnym i Stowarzyszenia Dać siebie innym serdecznie dziękujemy Państwu Zuzannie Putce -Twardowskiej i Zbigniewowi Putce z siedzibą ul. Brata Alberta 1 w Warszawie w Wesołej za przekazanie 22 kg wyrobów cukierniczych na rzecz Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów w Warszawie przy ul. Tykocińskiej 27/35.

                                                                       Z wyrazami szacunku i pomocnym pozdrowieniem
                                                                               Prezes stowarzyszenia Dać siebie innym
 

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   następny  >>