O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
Wolontariat w ORLEN Warsaw Marathon

W dniach 12-13 kwietnia 2014 r. odbyła się impreza Orlen Warsaw Marathon, a Stowarzyszenie Dać Siebie Innym firmowało Wolontariatowi imprezy. Dziękuję wszystkim wolontaruszom za WZOROWĄ postawę. Od organizatora otrzymaliśmy podziękowanie, z którym można zapoznać się w tym miejscu. Zdjęcia dostępne są tu

 
Charytatywny bieg po schodach

 

12 kwietnia 2014 r. odbył się charytatywny bieg po schodach w Hotelu Intercontinential na rzecz Hospicjum i Stowarzyszenia Dać Siebie Innym.W imieniu własnym i członków Stowarzyszenia serdecznie dziękujemy Hotelowi Intercontinential, Piotrowi Szmytowi - pomysłodawcy biegu oraz Nauczycielce Pani Katarzynie Gużewskiej i uczniom LXV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema w Warszawie za zorganizowanie wolontariatu. Zdjęcia dostępne są tu

 
Krew dla Pani Jadwigi

7 kwietnia 2014 r. Stowarzyszenie Dać Siebie Innym przekazało 2,250 litrów krwi dla Pani Jadwigi Rogowiec, która przebywa w szpitalu w Międzylesiu. Dziękuję wszystkim krwiodawcom.

 
XIII akcja krwiodawstwa w PGNiG

4 kwietnia 2014 r. (piątek) na terenie PGNiG przy ul. Kasprzaka 25 w godz. 10-15, odbędzie się przy Muzeum Gazownictwa 13-ta akcja poboru krwi. Wszyscy uczestnicy akcji będą mogli skorzystać z cateringu: herbata, kawa, napoje gazowane i niegazowane, kanapki, słodycze i owoce. Krew oddaną w tej akcji przekażemy Instytutowi Kardiologii w Aninie. Pragniemy poinformować, że w dotychczasowych dwunastu akcjach i pomiędzy nimi oddaliśmy 767,578 litrów krwi!!! Krew przekazaliśmy między innymi dwukrotnie Instytutowi Matki i Dziecka, Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu, oraz Instytutowi Onkologii na Ursynowie.

Wejście na teren hasło: Krew

Jeszcze raz zapraszam - organizator Janusz Bukowski tel. 501 259 398.

 


W ramach akcji każdy będzie mógł z przewodnikiem zwiedzić Muzeum Gazownictwa. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów krwiodawcy po oddaniu krwi otrzymują 100% płatny wolny dzień w pracy.

Pamiętaj Twoja krew to ŻYCIE I ZDROWIE drugiego CZŁOWIEKA !!

 

Klikając w link można przeczytać opis akcji i zaproszenie, które pojawiły się w internetowym wydaniu gazety Nasze Miasto.

 

Informujemy, że został zastał założony Klub Honorowego Dawcy Krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Saskiej o nazwie Gazownik nr 77. Niezależnie od akcji proszę o oddawanie krwi na nasz klub, w razie potrzeby krwi na operacje i zabiegi proszę o wcześniejszy kontakt - Janusz Bukowski  501 259 398.

 
Krew dla Pani Agnieszki

28.02.2014 r. przekazaliśmy w ramach Stowarzyszenia 5,4 litrów krwi dla Pani Agnieszki Orzechowskiej która przebywa w szpitalu MSW przy ul. Wołowskiej. Dziekujemy wszystkim krwiodawcom a Pani Agnieszce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

 
Podziękowania

Stowarzyszenie Dać Siebie Innym zwróciło się z prośbą do SCA Hygiene Sp. z o.o. o przekazanie Pani Magdalenie Witulskiej z Szydłowa, która jest po udarze, pieluch "Tena". Dziękujemy przedstawicielce Firmy Pani Esterze Szulc za przekazanie 10 pakietów pieluch Tena Slip "L" oraz 5 pakietów pieluch Tena pouts "L" razem 150 szt. w formie bezpłatnych próbek. Serdecznie dziękujemy za POMOC, w imieniu Pani Magdaleny i Stowarzyszenia, Firmie SCA Hygiene.

 
Krew dla Pani Małgorzaty Brzozowskiej

12 lisopada 2013 r. w ramach Stowarzyszenia przekazaliśmy 2,225 litrów krwi dla Pani Małgorzaty Brzozowskiej która przebywa w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej MAGODENT Oddział Onkologii. Dziękujemy wszystkim dawcom.

 
III edycja Wybiegaj Sprawność za nami

Miło mi poinformować, że w dniu 13 października 2013 r. został zorganizowany przez Stowarzyszenie Dać siebie innym III bieg charytatywny Wybiegaj Sprawnosć pod Patronatem Honorowym Małżonki Prezydenta R.P. Pani Anny Komorowskiej. Tym razem wybiegliśmy dwa wózki inwalidzke, które wręczyliśmy Marcie i Natalii oraz 10 dwutygodniowych turnusów leczniczo-rehabilitacyjnych dla dzieci obciążonych chorobą metaboliczną o podłożu genetycznym o nazwie Zespół Smitha, Lemlego i Opitza. Wartość wybiegana to 87 tyś. zł. Zdjęcia z imprezy dostępne są tu. Relacja zwycięzcy (Bartosza Olszewskiego) dostępna jest tu.

 

Ogólnie w III biegach wręczyliśmy 6 wózków, samochód osobowy dla Hospicjum Domowego oraz 10 turnusów rehabilitacyjnych  o wartośći 201 tyś.zł.!!!!!

W IV biegu tradycyjnie wybiegamy dwa wózki i sprzęt rehabilitacyjny dla Ośrodka Rehablitacyjnego byłych Olimpijczyków i Paraolimpijczyków w Michałowicach.

 
Rekordowa akcja

4 Października 2013 r. na terenie PGNiG (ul. Kasprzaka 25) przy Muzeum Gazownictwa, odbyła się XII akcja poboru krwi na rzecz Onkologii Ursynowskiej, ktorą zorganizowało PGNiG oraz Stowarzyszenie Dać siebie innym. W akcji uczestniczyło 120 osób, oddając 46,8 litrów krwi !!!


W XI i XII akcji w sumie na rzecz Onkologii przekazaliśmy 86,85 litrów krwi. Sumując wszystkie dotychczasowe akcje oddaliśmy 601,525 litrów krwi. Serdeczne dziękujemy wszystkim uczestnikom. W roku 2014 krew oddawać przekażemy na rzecz Instytutu Kardiologii Warszawa Anin.

 
Wózek dla Pani Zdzisławy

11 września 2013 r. wręczyliśmy w ramach Stowarzyszenia wózek Pani Zdzisławie z Warszawy. Nowy wózek (na gwarancji) przekazał Stowarzyszeniu Pan Sylwester, któremu bardzo serdecznie dziękujemy. W dwuletniej działalności Stowarzyszenia wręczyliśmy już 7 wózków!!!

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   następny  >>